Jdi na obsah Jdi na menu
 


16. ročník 15.2.2020

               
Únorový Třebovický maraton - Memoriál Františka OHERY sobota 15.02.2020 10.02 - 16.ročník  
            čas  
poř. st.č. příjmení jméno narození oddíl 42195 m kategorie
               
1. 99 TOMANEC Filip 00.00.1987  Zlín 3:00:01 1. do 45
2. 74 VONDRÁK Zbyněk 23.12.1975  Vinařství Vondrák Mělník 3:05:07 1. /46-54/
3. 17 TOMÁNEK Roman 11.10.1960  Gallak Slavičín 3:11:34 1. /55-64/
4. 11 BIELESZ Jozef 06.03.1965  Turisti  Jablunkov 3:15:07 2. /55-64/
5. 12 RYLKO Václav 11.04.1972  Turisti  Jablunkov 3:15:07 2. /46-54/
6. 92 PRUSEK Martin 29.04.1983  SK Hranice  3:15:13 2. /do 45/
7. 40 ŠINDELEK Daniel 04.05.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 3:21:01 3. /55-64/
8. 62 ŘEZÁČ Martin 20.04.1982  Mushing team Ostrava 3:25:12 3. /do 45/
9. 89 ŠMÁRIK Milan 20.10.1962  Žilina /SVK/ 3:25:37 4. /55-64/
10. 28 PILÍK Stanislav 25.09.1950  Panský mlýn Rakovník 3:26:36 1. /nad 65/
11. 32 ŠČIBRAN Miroslav 09.04.1977  Lietavská Lúčka /SVK/ 3:26:39 4. /do 45/
12. 90 JUŘICA Pavel 26.05.1979  Maraton klub Seitl Ostrava 3:28:22 5. /do 45/
13. 46 URBACZKA Pavel 13.08.1969  NVPP Team 3:28:22 3. /46-54/
14. 37 KEMKA Jozef 22.12.1961  Bytča /SVK/ 3:36:29 5. /55-64/
15. 20 DWORSKI Marek 10.05.1955  AKIMB Pedziwiatr Gliwice  3:39:55 2. /nad 65/
16. 73 SLOWIOCZEK Roman 28.02.1959  Maraton klub Seitl Ostrava 3:41:50 6. /55-64/
17. 96 NEJEDLÝ Petr 04.03.1974  Praha 5 3:44:46 4. /46-54/
18. 38 ŠÁLY Radek 02.10.1966  Šulywander B. Štiavnica /SVK/ 3:46:16 5. /46-54/
19. 76 DVOŘÁČEK Vlastimil 23.03.1959  Doudleby nad Orlicí 3:52:25 7. /55-64/
20. 49 LUKSZA Radek 22.08.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 3:53:23 6. /46-54/
21. 7 RAFFAY Ivan 05.09.1966  Záhoracký Frišký Tím /SVK/ 3:55:32 7. /46-54/
22. 50 VYTISK Alfons 01.11.1949  Maraton klub Seitl Ostrava 3:56:53 3. /nad 65/
23. 18 FABRYCZNY Klaudiusz 09.09.1974  Gopher Sosnowiec /POL/ 4:04:04 8. /46-54/
24. 56 FLATANOVSKÝ Zdeněk 04.09.1961  Budišov nad Budišovkou 4:04:06 8. /55-64/
25. 23 INGLANT Zbigniew 22.09.1966  RUN LOG.COM Chorzów /POL/ 4:08:18 9. /46-54/
26. 88 KUBÍKOVÁ Markéta 00.00.1980  Bohumín 4:17:10 1. žena/
27. 81 KUBÍK Radek 00.00.1978  Bohumín 4:17:11 6. /do 45/
28. 34 SEIDLOVÁ Eva 15.09.1948  AK Tlmače /SVK/ 4:18:20 2. /žena/
29. 48 ŽENČUCHOVÁ Andrea 00.00.1995  Brno 4:26:57 3. /žena/
30. 19 JANČÁŘ Stanislav 21.01.1967  Maraton klub Seitl Ostrava 4:28:33 10. /46-54/
31. 51 CHMIELEWSKI Robert 22.03.1970  KB MCKIS Jaworzno /POL/ 4:32:35 11. /46-54/
32. 24 OŠLEJŠEK Radim 02.02.1975  MK Prostějov 4:34:42 7. /do 45/
33. 22 KUC Marcin 00.00.1973  August t. Semianowice Ślaskie  4:36:06 12. /46-54/
34. 29 JAGELKA Jozef 02.11.1967  Zubrohlava /SVK/ 4:36:20 13. /46-54/
35. 8 JANDA Jan 05.06.1948  SSK Vítkovice 4:38:27 4. /nad 65/
36. 1 SIMON Alexander 17.11.1947  DS Žilina /SVK/ 4:43:39 5. /nad 65/
37. 43 VOSTRÝ Miroslav 19.06.1977  MK Kladno 4:56:20 8. /do 45/
38. 2 TROMBÍK Emil 27.10.1946  Český Těšín 5:00:44 6. /nad 65/
39. 3 BŘEZINA Jiří 23.04.1939  SK Přerov 6:21:47 7. /nad 65/
  91 CAMFRLA René 24.08.1966  Valašské Meziříčí NF  /46-54/
  53 KRUMER Miroslav 02.07.1949  Ostrov NF  /nad 65/
  25 SMÉKAL Libor 24.08.1975  Brno NF  /do 45/
  36 WROŃSKI Artur 24.06.1980  Tychy /POL/ NF  /do 45/
               
            21100 m  
               
1. 228 MURAS Petr 16.07.1989  SSK Vítkovice 1:14:03  
2. 203 VLČKO Matúš 24.05.1991  Moji ludia Černová /SVK/ 1:17:56  
3. 204 HATALA Martin 20.05.1974  Moji ludia Černová /SVK/ 1:20:47  
4. 235 ŠINDELEK Vladan 15.10.1967  Pržno 1:21:47  
5. 293 ŠKAPA Marek 06.09.1971  Maraton klub Seitl Ostrava 1:23:08  
6. 267 PŠENICA Miroslav 04.03.1980  AC Sport Guides Rožnov  1:23:13  
7. 149 BLÁHA Ondřej 00.00.1986  Hutisko - Solanec 1:25:01  
8. 284 JANALÍK Martin 07.03.1980  Hobby Runners Vratimov 1:25:24  
9. 297 LUKÁŠ Matěj 22.01.1980  SKP Ostrava 1:26:27  
10. 248 KANTÁR Peter 00.00.1984  Martin /SVK/ 1:27:48  
11. 221 WALA Petr 25.10.1971  Regio. Run 1:29:02  
12. 289 GRIGORESCU Lubor 07.02.1981  Středeční monumenty Rožnov 1:29:15  
13. 147 ŠIMŮNEK Petr 00.00.1998   1:29:40  
14. 220 PRUS Roman 14.07.1995  SSK Vítkovice 1:29:48  
15. 280 COLLEN Malcolm 24.11.1960  Team GB !!! 1:30:06  
16. 256 CHOVANEC Petr 20.03.1973  BK SaK Ložiska Karviná 1:30:55  
17. 298 GRUCHALA Vojtěch 27.07.1983  Maraton klub Seitl Ostrava 1:32:49  
18. 232 DRASTICHOVÁ Magdaléna 23.05.1984  Ostrava 1:33:24  
19. 282 VĚNSEK Tomáš 08.01.1993  Štefko Running Team 1:33:40  
20. 270 JURAJDOVÁ Zuzana 00.00.1984  Bílovec 1:34:00  
21. 265 DVORSKÝ Ladislav 16.02.1965  Maraton klub Seitl Ostrava 1:34:29  
22. 247 ZBOŘILOVÁ Ivana 07.10.1982  BK SaK Ložiska Karviná 1:34:39  
23. 234 ŠLAHAŘ Josef 00.00.1987  Nový Jičín 1:34:48  
24. 286 SUCHÁNEK Adam 21.09.1976  Orlová 1:35:36  
25. 300 CIGÁNEK Martin 08.06.1979  Brušperk 1:36:04  
26. 268 MAJKUSOVÁ Markéta 09.01.1982  Hranice na Moravě 1:37:18  
27. 299 NAVRÁTIL Radomír 19.07.1989  Prostějov 1:37:20  
28. 277 HELEŠ Igor 12.12.1961  BK SaK Ložiska Karviná 1:39:26  
29. 274 KRCHŇÁK Tomáš 09.09.1973  OSTRAVA-Poruba 1:39:31  
30. 269 POSPÍŠIL Otmar 20.09.1974  Maraton klub Seitl Ostrava 1:40:19  
31. 283 SIROČÁK Petr 02.08.1978  +++ Ostrava 1:41:20  
32. 281 KONDASOVÁ Ivana 03.10.1978  Maraton klub Seitl Ostrava 1:43:01  
33. 275 VALOŠEK Miroslav 02.03.1980  Ostrava 1:43:04  
34. 260 ŠTEFEK Jiří 06.12.1965  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:43:40  
35. 272 MIČKA Jaroslav 03.05.1960  AK Emila ZÁTOPKA Kopřivnice 1:34:45  
36. 278 KILAROVÁ Jana 23.01.1973  Maraton klub Seitl Ostrava 1:44:53  
37. 261 JANÁŠEK Aleš 11.10.1972  AAAA Výškovice 1:45:08  
38. 285 STANĚK Vladimír 05.09.1963  BK Karpo 1:45:37  
39. 239 BERAN Jan 01.12.1971  Vítkov 1:51:16  
40. 225 REPLINSKÁ Magdaléna 00.00.1976  Przebinca /POL/ 1:52:54  
41. 150 VAVREČKA Luděk 19.05.1966  Vratimov 1:53:13  
42. 244 CZECZOTKOVÁ Helena 27.09.1974  NVPP Team Jablunkov 1:54:51  
43. 201 RAFFAYOVÁ Svetlama 25.11.1967  Záhoracký Frišký Tím /SVK/ 1:56:41  
44. 288 IZRAEL Jozef 30.03.1957  OSTRAVA-Bělský les 1:57:00  
45. 276 DEDEK Martin 15.10.1967  Ostrava 1:57:23  
46. 218 HRABUŠKA Jaroslav 15.07.1957  Maraton klub Seitl Ostrava 1:57:25  
47. 250 CHOVANCOVÁ Irena 30.12.1973  BK SaK Ložiska Karviná 2:01:18  
48. 295 KOCZYOVÁ Irena 00.00.1983  Maraton klub Seitl Ostrava 2:01:52  
49. 284 JANALÍK Martin 07.03.1980  Hobby Runners Vratimov 2:04:21  
50. 209 CELUCH Petr 02.07.1988  Regio. Run 2:06:23  
51. 279 BESKYDSKÝ Dědek 14.12.1945  Klub důchodců Orlová 2:11:14  
52. 253 HARTMANOVÁ Jiřina 02.06.1983  Oldřichov 2:13:16  
53. 227 SLIVIAK Štefan 16.05.1984  Žilina /SVK/ 2:13:24  
54. 251 KREJZLOVÁ Věra 14.02.1966  BK SaK Ložiska Karviná 2:14:48  
55. 208 ŠOTKOVSKÁ Martina 25.09.1992  Regio. Run 2:18:46  
56. 292 PLATZEK Lukáš 04.01.1990  Hlučín 2:29:36  
57. 291 PLATZEK Jiří 04.02.1964  Hlučín 2:32:45  
  241 PROCHÁZKOVÁ Irena 17.10.1957  Praha NF  
  294 OBDRŽÁLEK Vít 11.02.1965  OSTRAVA-Hrabová NF  
  287 GIŽA Tomáš 08.08.1975  SK Černé plíce NF  
               
  53 KRUMER Miroslav 02.07.1949  Ostrov 2:16:17  
               
            10550 m  
               
1. 126 FILIP Daniel 17.10.1982  Maraton klub Seitl Ostrava 0:40:53  
2. 125 LONDA Jiří 20.04.1990  SK Černé plíce 0:45:39  
3. 113 RUDIENKA Libor 06.01.1985  Hrádek 0:47:39  
4. 122 CHŘIBEK Patrik 01.03.1983  Petřkovice 0:49:16  
5. 124 LIPOVÁ Zuzana 26.12.1986  SK Černé plíce 0:50:08  
6. 123 HAPALOVÁ Iva 03.01.1985  AC Sportguides Rožnov  0:51:40  
7. 120 BALÁŽOVÁ Anna 09.07.2009  Baláž Extreme Team Rožnov 0:54:41  
8. 118 BALÁŽ Roman 07.06.1965  Baláž Extreme Team Rožnov 0:54:42  
9. 139 KUBICOVÁ Monika 15.08.1990  Ostrava 0:54:57  
10. 138 HÁJOVSKÝ Tomáš 15.02.1964  Hlučín 0:57:15  
11. 116 HLAVSA Martin 06.07.1977  Ostrava 0:58:22  
12. 121 ČECH Zdeněk 18.06.1958  Maraton klub Seitl Ostrava 0:58:40  
13. 136 NÁVRAT Václav 07.08.1973  Hlučín 0:58:41  
14. 112 SKOMOROWSKI Stanislaw 01.10.1957  Rybnicka Kuźnia /POL/ 0:59:41  
15. 103 PROCHÁZKA Václav 12.01.1945  Maraton klub Seitl Ostrava 1:09:30  
16. 107 ŠOTKOVSKÁ Renata 15.03.1967  Regio Run 1:12:14  
17. 117 ŠVRČEK Jiří 18.01.1953  Ostrava 1:26:17  
               
    Počasí: Polojasno sucho, asi 4-10°C